Поштовани,

удружење љубитеља хармонике „АКОРДЕОН“ из Београда организује БЕОГРАДСКИ ФЕСТИВАЛ ХАРМОНИКЕ са идејом окупљања ученика, студената, наставника, концертних уметника и предавача из земље и иностранства да кроз концертну, уметничку, научну и стручну делатност представи јавности у земљи и иностранству најрепрезентативнија дела светске и домаће музичке литературе писане за хармонику.

Као и претходних година наша мисија је остала промоција хармонике и њена популаризација као класичног инструмента, афирмација талентованих ученика, стварање и неговање љубитеља класичне хармонике са посебним акцентом на младима и подизање нивоа културне свести. Чинећи све неопходно да садржаји Фестивала буду разноврсни, а у исто време и квалитетно организовани желимo вам срдачну добродошлицу.

thirteen + six =