У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5. марта 2021. године, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у седмици од 8. до 12. марта 2021. године остварују наставу на даљину, у складу са тим и у нашој школи настава ће се одвијати по истом принципу.

У континуитету ће се пратити епидемиолошка ситуација, на основу чега ће бити донета одлука о организацији рада школа у наредном периоду.

Часови ће се одржавати ИСКЉУЧИВО преко платформе које су ученици договорили са својим предметним наставницима, а према важећем распореду часова.

Присуство часовима на даљину је обавезно, а сваки изостанак биће евидентиран.

Ученици који који немају свој лични инструмент, могу да долазе у школу и вежбају, односно на консултације код својих наставника.

Долазак у школу је ОБАВЕЗНО унапред договорити са наставником, како би се избегло окупљање већег броја ученика у исто време.