Почетна / Актуелно / ДОБРО ДОШЛИ НА ЗАЈЕДНИЧКИ ЈАВНИ ЧАС

ДОБРО ДОШЛИ НА ЗАЈЕДНИЧКИ ЈАВНИ ЧАС

У Свечаној сали Музичке школе „Ватрослав Лисински”, сваког последњег уторка у месецу, биће уприличен Заједнички јавни час наших ученика. На овом малом концерту учешће ће узети ђаци са свих одсека што омогућава  да се изађе из устаљених оквира интерног часа класе или одсека.То је и прилика да ученици чују једни друге, превазиђу трему пред разноврсном и бројном публиком, упознају разноврсне инструменте и ,наравно, лепо се друже.

У сарадњи са Музичком школом „Коста Манојловић” такође нас очекују два заједничка концерта и то: 13.12.2016. у нашој школи и 22.3.2017. у МШ „Коста Манојловић”.

Наглашавамо да је први у низу концерата већ одржан 25.октобра а наступили су ученици основне и средње школе са одсека клавира, гудача, дувача, гитаре и хармонике.

С радошћу најављујемо следећи Заједнички јавни час заказан  29.11.2016. у 17.30 часова.

Програм првог Заједничког јавног часа можете погледати овде:

javnicas

17 − 10 =