U Svečanoj sali Muzičke škole „Vatroslav Lisinski”, svakog poslednjeg utorka u mesecu, biće upriličen Zajednički javni čas naših učenika. Na ovom malom koncertu učešće će uzeti đaci sa svih odseka što omogućava  da se izađe iz ustaljenih okvira internog časa klase ili odseka.To je i prilika da učenici čuju jedni druge, prevaziđu tremu pred raznovrsnom i brojnom publikom, upoznaju raznovrsne instrumente i ,naravno, lepo se druže.

U saradnji sa Muzičkom školom „Kosta Manojlović” takođe nas očekuju dva zajednička koncerta i to: 13.12.2016. u našoj školi i 22.3.2017. u MŠ „Kosta Manojlović”.

Naglašavamo da je prvi u nizu koncerata već održan 25.oktobra a nastupili su učenici osnovne i srednje škole sa odseka klavira, gudača, duvača, gitare i harmonike.

S radošću najavljujemo sledeći Zajednički javni čas zakazan  29.11.2016. u 17.30 časova.

Program prvog Zajedničkog javnog časa možete pogledati ovde:

javnicas