Први дан Меморијала отворили су учесници у дисциплини гитара.Прво су наступали основношколци,а затим  и

такмичари средње школе. Ево резултата:

 

GITARA Subota, 09. 03. 2019.
Osnovna škola
REZULTATI
I razred OMŠ  
1. Sofija Mehmedović    
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd I-3 nagrada (94,33 poena)
kl. Milka Marković      
2. Lena Đorđević      
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd I-2 nagrada(95 poena)
kl. Milica Stepanoski    
3. Ognjen Glišić        
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd I-1 nagrada(96 poena)
kl. Milka Marković      
II razred OMŠ  
1. Lenka Radišić
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd I-4 nagrada (92,67 poena)
kl. Milica Stepanoski      
2. Bennjamin Stanojević      
JU MŠ „Savo Balaban“, Prijedor I-1 nagrada(99 poena)
kl. Sunčica Trkulja      
3. Nemanja Cvejić      
MŠ „Josip Slavenski“, Beograd I-2 nagrada (95,33 poena)
kl. Igor Ivić      
4. Natalija Stanojević      
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd I-5 nagrada(90,33 poena)
kl. Goran Popović      
5. Andrijana Trailović      
MŠ „Božidar Trudić“, Smederevska Palanka I-3 nagrada(94,33 poena)
kl. Jasmina Dragićević
III razred OMŠ  
1. Barbara Bede
ŠOMO „Bačka Topola“, Bačka Topola I nagrada (91,33 poena)
kl. Jožef Dudaš      
IV razred OMŠ  
1. Novak Stanković      
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd I nagrada (90,33 poena)
kl. Stefan Jovandarić      
2. Jana Ćosić      
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd II-2 nagrada (87,33 poena)
kl. Amalia Miler      
3. Jovan Stojanović      
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd II-3 nagrada (87 poena)
kl. Goran Popović      
4. Sofija Dejanović      
JU MŠ „Savo Balaban“, Prijedor II-1 nagrada (88,67 poena)
kl. Sunčica Trkulja      
5. Marko Simić      
MŠ „Kosta Manojlović“, Zemun III nagrada (78 poena)
kl. Lazar Ostojić      
V razred OMŠ  
1. Staša Stanojlović    
MŠ „Božidar Trudić“, Smederevska Palanka   II-2 nagrada (87 poena)
kl. Jasmina Dragićević        
2. Leona Josić        
JU MŠ „Savo Balaban“, Prijedor   II-1 nagrada (88,33 poena)
kl. Sunčica Trkulja        
3. Olivera Ognjenović        
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd   I nagrada (98 poena)
kl. Milka Marković        
VI razred OMŠ  
1. Filip Rajković        
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd   I-3 nagrada (91,33 poena)
kl. Milan Dereta        
2. Vuk Vukajlović        
MŠ “Kosta Manojlović“, Zemun   I-1 nagrada (99 poena)
kl. Lazar Ostojić        
3. Bogdan Rajković        
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd   I-2 nagrada (95 poena)
kl. Milica Stepanoski        
4. Irina Nenadić        
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd   nije nastupila
kl. Goran Popović