Obaveštenje za SMŠ o ostvarivanju nastave na daljinu u sedmici od 8. do 12. marta 2021. godine

U skladu sa preporukama Kriznog štaba sa sednice održane 5. marta 2021. godine, doneta je odluka da sve srednje škole u Republici Srbiji, u sedmici od 8. do 12. marta 2021. godine ostvaruju nastavu na daljinu, u skladu sa tim i u našoj školi nastava će se odvijati po istom principu.

U kontinuitetu će se pratiti epidemiološka situacija, na osnovu čega će biti doneta odluka o organizaciji rada škola u narednom periodu.

Časovi će se održavati ISKLJUČIVO preko platforme koje su učenici dogovorili sa svojim predmetnim nastavnicima, a prema važećem rasporedu  časova.

Prisustvo  časovima na daljinu je obavezno, a svaki izostanak biće evidentiran.

Učenici koji koji nemaju svoj lični instrument, mogu da dolaze u školu i vežbaju, odnosno na konsultacije kod svojih nastavnika.

Dolazak u školu je  OBAVEZNO unapred dogovoriti sa nastavnikom, kako bi se izbeglo okupljanje većeg broja učenika u isto vreme.