RASPORED ISPITA ZA MAJ I JUN 2016.god.

Datum

i dan

Srednja škola Osnovna škola Koncerti i

 maturski ispiti

18.05.2016.

sreda

12:30 Odeljensko veće

(IV razred SMŠ)

13:00 Nastavničko veće

(završni razredi OMŠ)

 
21.05.2016.

subota

    12:00 Majski koncert
23.05.2016.

ponedeljak

13.00 ČITANJE S’ LISTA, IV SMŠ, svi instrumenti

 

18:30 DIRIGOVANJE, IV SMŠ

   
24.05.2016.

utorak

  Razredni ispit iz HORA

(završni razred)

 
25.05.2016.

sreda

09:00 ETNOMUZIKOLOGIJA

IV razred SMŠ

Razredni ispit iz TEORIJE MUZIKE (završni razred)  
26.05.2016.

četvrtak

12:00 KONTRAPUNKT, (pismeni) IV razred SMŠ Razredni ispit iz SOLFEĐA (završni razred)  
27.05.2016.

petak

  Razredni ispit iz GLAVNOG PREDMETA (završni razredi)  
28.05.2016.

subota

12:00 KLAVIR TO i UPOREDNI KLAVIR, IV razred SMŠ 09:00 TEORIJA MUZIKE (test), završni razred  
30.05.2016.

ponedeljak

08:00 HARMONIJA (pismeni), IV razred SMŠ, VI odsek 09:00 SOLFEĐO (odsek gitare, harmonike i duvačkih insturumenata), završni razred

 

09:00 KLAVIR ( završni razred)

 

15:00 GUDAČKI INSTRUMENTI (završni razred)

 
31.05.2016.

utorak

12:00 KONTRAPUNKT, (usmeni) IV razred SMŠ 09:00 SOLFEĐO (odsek klavira i gudačkih instrumenata), završni razred

 

09:00 DUVAČKI INSTRUMENTI ( završni razred)

 

13:30 HARMONIKA , završni razred

 

16:00 GITARA, završni razred

 
01.06.2016.

sreda

12:00 SOLFEĐO (pismeni), IV razred SMŠ, VI odsek

13:00 Odeljensko veće

13:30 Nastavničko veće  
02.06.2016.

četvrtak

  Izrada pedagoške dokumentacije za završne razrede  
03.06.2016.

petak

09:00 SOLFEĐO (usmeni) IV razred SMŠ, VI odsek Izrada pedagoške dokumentacije za završne razrede  
04.06.2016.

subota

14:00 HARMONIJA (usmeni) IV razred SMŠ, VI odsek 12:00 Svečana podela svedočanstava učenicima završnih razreda  
06.06.2016.

ponedeljak

13:00 Odeljensko veće (IV SMŠ) i Maturski odbor

 

09:00 KONTRAPUNKT (pismeni), III razred SMŠ, TO odsek

09:00 SOLFEĐO, (III šestogodišnje, II četvorogodišnje i I dvogodišnje), svi odseci

 

08:00 GUDAČKI INSTRUMENTI (I i II razred)

 

14:30 HARMONIKA (I i II razred)

 
07.06.2016.

utorak

10:00 KAMERNA MUZIKA (II i III razred  VI ODSEK) 09:00 DUVAČKI INSTRUMENTI (I razred)

 

09:00 GITARA ( I,II i III razred)

 

09:00 KLAVIR (I i II razred), u prostorijama izdvojenog odeljenja u Žarkovu

10:00 SRPSKI JEZIK
08.06.2016.

sreda

09:00 KONTRAPUNKT (usmeni), III razred SMŠ, TO odsek

 

10:00 KLAVIR TO i UPOREDNI KLAVIR (II razred)

09:00 GUDAČKI INSTRUMENTI (III razred) 11:00 HARMONIJA (pismeni)

 

KONCERTI MATURANATA:

15:00 Cvetković Luka

16:00 Kosić Iva

17:00 Petrov Anja

18:00 Pavlović Lazar

19:00 Susuri Jana

09.06.2016.

četvrtak

  09:00 KLAVIR (III razred) 10:00 SOLFEĐO (pismeni)

 

KONCERTI MATURANATA:

15:30 Đurđević Petar

16:15 Simić Dušan

17:00 Matić Nikola

18:00 Đorđiev Milan

19:00 Pavlović Ratko

10.06.2016.

petak

14:00 SOLFEĐO (pismeni), I,II i III razred TO odseka i II razred VI odseka

 

16:00 TEORIJA MUZIKE (pismeni), I razred

09:00 DUVAČKI INSTRUMENTI (II razred i učenici  IV i V razreda flaute) 10:00 SOLFEĐO (usmeni)

 

KONCERTI MATURANATA:

16:00 Čivović Matija

17:00 Lazović Sonja

18:00 Vukadinović Sanja

19:00 Mrvić Katarina

11.06.2016.

subota

09:00 HARMONIJA (pismeni), III razred TO odsek

 

10:00 TEORIJA MUZIKE (usmeni), I razred

08:00 GUDAČKI INSTRUMENTI (IV i V razred)

 

10:00 GITARA (IV i V razred)

 

13:00 KLAVIR ( IV razred)

12:00 HARMONIJA (usmeni)

 

KONCERTI MATURANATA:

19:30 Kosanović Jovana

13.06.2016.

ponedeljak

09:00 SOLFEĐO (usmeni), I,II i III razred TO odseka i II razred VI odseka 08:00 KLAVIR (V razred)

 

09:00 HARMONIKA ( III,IV i V razred)

 

15:00 DUVAČKI INSTRUMENTI ( III razred)

14:30 Nastavničko veće
14.06.2016.

utorak

09.00 GITARA, I,II i III razred

 

13:00 GUDAČKI INSTRUMENTI, I,II i III razred

 

18:00 DIRIGOVANJE, III razred TO odseka

   
15.06.2016.

sreda

09:00 DUVAČKI INSTRUMENTI, I,II i III razred

 

13.00 HARMONIKA, I,II i III razred

 

14:00 KLAVIR, I,II i III razred

 

16:00 HARMONIJA (usmeni), III razred TO odseka

  18:00 Svečana podela diploma za maturante
20.06.2016.

ponedeljak

Vanredni, naknadni, razredni i popravni ispiti (popravni samo za učenike završnog razreda) Vanredni, naknadni, razredni i popravni ispiti (popravni samo za učenike završnog razreda)  
21.06.2016.

utorak

Vanredni, naknadni, razredni i popravni ispiti (popravni samo za učenike završnog razreda) Vanredni, naknadni, razredni i popravni ispiti (popravni samo za učenike završnog razreda)  
23.06.2016.

četvrtak

08:30 Odeljensko veće

10:00 Nastavničko veće

Izrada pedagoške dokumentaacije

 

09:00 Stručna veća

10:00 Nastavničko veće

Pregled pedagoške dokumentacije i pečatiranje,

13:00-odsek gitare

14.00-odsek harmonike

 
24.06.2016.

petak

Pregled pedagoške dokumentacije i pečatiranje,

 

14:00 SMŠ

Pregled pedagoške dokumentacije i pečatiranje,

09:00-odsek klavira

11:00-odsek duvača

12.30-odsek gudača

 

 
27.06.2016.

ponedeljak

17:30 Podela knjižica

18.30 Svečana podela nagrada najboljim učenicima u školskoj 2015/2016 godini

19:30 Nastavničko veće

17:30 Podela knjižica

18.30 Svečana podela nagrada najboljim učenicima u školskoj 2015/2016 godini

19:30 Nastavničko veće

 
28.06.2016.

utorak

UPIS (08:00-20:00) UPIS (08:00-20:00)  
29.06.2016.

sreda

UPIS (08:00-20:00) UPIS (08:00-20:00)  
30.06.2016.

četvrtak

09:00 Stručna veća 09:00 Stručna veća  

 

 

 

 

SASTAV I RASPORED RADA ISPITNIH KOMISIJA KLAVIRSKOG ODSEKA

 

23.05.2016. u 13 časova – čitanje s’ lista, IV razred SMŠ:

Šever Elena, Đurović Nataša i Kostić Marina

28.05.2016. u 12:00 časova – klavir TO i uporedni klavir, IV razred SMŠ:

Ajder Olga, Mitrović Danilo i Ristić-Tot Jovanka

30.05.2016. u 09.00 časova – završni razred OMŠ:

Radulović Dušica, Kuzmanović Tamara i Pekmezović Verica

07.06.2016. u 09:00 časova u Žarkovu – I i II razred OMŠ:

Pribić Veljko, Živković Gordana i Radić Vesna

Petrović Ranka, Pekmezović Verica i Ilić Pavle

08.06.2016. u 10:00 časova – klavir TO i uporedni klavir, II razred SMŠ:

Begenišić Tatjana, Damjanović Marina i Vasiljević Bojana

09.06.2016. u 09:00 časova – III razred OMŠ:

Mladenović-Dokić Sofija, Ilić Pavle i Popović Vladimir

11.06.2016. u 13:00 časova – IV razred OMŠ:

Đurović Nataša, Kostić Marina i Šever Elena

11.06.2016. u 19:30 časova  – Maturski ispit:

Kuzmanović Tamara, Vujadinović-Topalović Dalida i Mladenović-Dokić Sofija

13.06.2016. u 08:00 časova  – V razred OMŠ:

Vujadinović-Topalović Dalida, Bukumirović Ira i Ponjavić Ana

15.06.2016. u 14:00 časova  – I,II i III razred SMŠ:

Kuzmanović Tamara, Vujadinović-Topalović Dalida i Mladenović-Dokić Sofija


 

SASTAV I RASPORED RADA ISPITNIH KOMISIJA GUDAČKOG ODSEKA

 

23.05.2016. u 13:00 časova – čitanje s’ lista, IV razred SMŠ:

Aleksić Mina, Matić Ljubica i Martinić Nevenka

31.05.2016. u 15:00 časova – završni razred OMŠ:

Matić Ljubica, Vaščić Tijana i Martinić Nevenka

06.06.2016. u 08:00 časova – I i II razred OMŠ:

Matić Ljubica, Đorelijevski Donka i Živanović Bogdan

Aćimović Mira, Aleksić Mina i Šišić Željko

07.06.2016. u 10:00 časova – kamerna muzika, II i III razred SMŠ:

Matić Ljubica, Vasiljević-Salaćanin Stanislava i Aleksić Mina

08.06.2016. u 09:00 časova – III razred OMŠ:

Savić Olivera, Lukić Marija i Hodžar Marijana

08.06.2016. u 17:00 časova – maturski ispiti:

Matić Ljubica, Mladenović Milutin i Živanović Bogdan

10.06.2016. u 19:00 časova – maturski ispit:

Matić Ljubica, Ilić Vera i Živanović Bogdan

11.06.2016. u 08:00 časova – IV i V razred OMŠ:

Vaščić Tijana, Savić Olivera i Živanović Bogdan

Matić Ljubica, Savić Pavle i Đorelijevski Donka

14.06.2016. u 13:00 časova – I,II i III razred SMŠ:

Martinić Nevenka, Matić Ljubica i Mladenović Milutin

 

 

 

SASTAV I RASPORED RADA ISPITNIH KOMISIJA ODSEKA HARMONIKE

 

23.05.2016. u 13:00 časova – čitanje s’ lista, IV razred SMŠ:

Budimir Aleksandar, Gotovčević Jelena i Ivanović Vesna

31.05.2016. u 13:30 časova – završni razred OMŠ:

Krstić Miodrag, Nikić Igor i Gotovčević Jelena

06.06.2016. u 14:30 časova – I i II razred OMŠ:

Budimir Aleksandar, Nikić Igor i Gotovčević Jelena

Čučuković Višeslav, Krstić Miodrag, Gotovčević Jelena

07.06.2016. u 10:00 časova – kamerna muzika, II i III razred SMŠ:

Dereta Milan, Budimir Aleksandar i Hadži-Đorđević Aleksndar

09.06.2016. u 18.00 – maturski ispiti:

Krstić Miodrag, Nikić Igor i Gotovčević Jelena

13.06.2016. u 09:00 časova – III,IV i V razred OMŠ:

Minić Nataša, Čučuković Višeslav i Budimir Aleksandar

15.06.2016. u 13:00 časova – I,II i III razred SMŠ:

Krstić Miodrag, Budimir Aleksandar i Gotovčević Jelena

 

 

SASTAV I RASPORED RADA ISPITNIH KOMISIJA ODSEKA GITARE

 

23.05.2016. u 13:00 časova – čitanje s’ lista, IV razred SMŠ:

Đurđević-Pavlović Marija, Hadži-Đorđević Aleksandar i Ivić Igor

31.05.2016.  u 16:00 časova – završni razred OMŠ:

Nikolić Petar, Popović Goran i Vukićević Miloš

07.06.2016. u 09:00 časova – I,II i III razred OMŠ:

Ivić Igor, Petrović Dragan i Đurđević-Pavlović Marija

Dragićević Jasmina, Nikolić Petar i Popović Goran

07.06.2016. u 10:00 časova – kamerna muzika, II i III razred SMŠ:

Dereta Milan, Budimir Aleksandar i Hadži-Đorđević Aleksandar

08.06.2016. u 15:00 časova – maturski ispiti:

Hadži-Đorđević Aleksandar, Dereta Milan i Benedek Milana

11.06.2016. u 10:00 časova – IV i V razred OMŠ.

Hadži-Đorđević Aleksandar, Dereta Milan i Petrović Dragan

14.06.2016. u 09:00 časova – I,II i III razred SMŠ:

Hadži-Đorđević Aleksandar, Dereta Milan i Vukićević Miloš

 

 

 

SASTAV I RASPORED RADA ISPITNIH KOMISIJA DUVAČKOG ODSEKA

 

23.05.2016. u 13:00 časova – čitanje s’ lista, IV razred SMŠ:

Jovanović Ljubiša, Antić Božidar i Jotić Aleksandar

31.05.2016. u 09:00 časova – završni razred OMŠ:

Gajić Aleksandar, Ulemek Nikola i Jovanović Miša

07.06.2016. u 09:00 časova – I razred OMŠ:

Antić Božidar, Jotić Aleksandar i Pekmezović Uroš

07.06.2016. u 10:00 časova – kamerna muzika, II i III razred SMŠ:

Vasiljević-Salaćanin Stanislava, Matić Ljubica i Aleksić Mina

09.06.2016. u 15:30 časova – maturski ispiti:

Ulemek Nikola, Vasiljević-Salaćanin Stanislava i Antić Božidar

10.06.2016. u 09:00 časova – II razred i učenici IV i V razreda flaute OMŠ:

Ulemek Nikola, Vasiljević-Salaćanin Stanislava i Jovanović Miša

10.06.2016. u 16.00 časova – maturski ispiti:

Maćić Biljana, Gajić Aleksandar i Jovanović Ljubiša

13.06.2016. u 15:00 časova – III razred OMŠ:

Maćić Biljana, Jovanović Ljubiša i Vukomanović Stojanka

15.06.2016. u 09:00 časova – I,II i III razred SMŠ:

Jovanović Ljubiša, Vukomanović Stojanka i Jotić Aleksandar

 

 

 

SASTAV I RASPORED RADA ISPITNIH KOMISIJA TEORETSKOG ODSEKA

 

23.05.2016. u 18:30 – dirigovanje, IV razred SMŠ (TO odsek):

Vilić Svetlana, Obrenović Zoran i Pejčić Rade

25.05.2016. u 09:00 – etnomuzikologija, IV razred SMŠ:

Obrenović Zoran, Babić Tatjana i Popović Svetlana

26.05.2016. u 12:00 – kontrapunkt (pismeni), IV razred SMŠ:

dežurni nastavnik: Čubrilo Luka

28.05.2016. u 09:00 – teorija muzike (pismeni), završni razred OMŠ:

dežurni nastavnici: Popović Svetlana, Dobrojević Marija, Babić Tatjana i Pavlović Katarina

30.05.2016. u 09:00 – solfeđo, završni razred OMŠ (odsek gitare, harmonike i duvačkih instrumenata):

Pavlović Katarina, Popović Ivana i Antonijević Ljiljana

30.05.2016. u 08:00 – harmonija (pismeni), IV razred SMŠ (VI odsek):

dežurni nastavnik: Obrenović Zoran

31.05.2016. u 09:00 – solfeđo, završni razred OMŠ (odsek klavira i gudačkih instrumenata):

Pavlović Katarina, Popović Ivana i Antonijević Ljiljana

31.05.2016. u 12:00 – kontrapunkt (usmeni), IV razred SMŠ:

Čubrilo Luka, Vilić Svetlana i Pejčić Rade

01.06.2016. u 12:00 – solfeđo (pismeni), IV razred SMŠ (VI odsek):

dežurni nastavnik: Babić Tatjana

03.06.2016. u 09:00 – solfeđo (usmeni), IV razred SMŠ (VI odsek):

Babić Tatjana, Popović Ivana i Kesić Saša

 

04.06.2016. u 14:00 – harmonija ( usmeni), IV razred SMŠ (VI odsek):

Obrenović Zoran, Čubrilo Luka i Vilić Svetlana

06.06.2016. u 09:00 – solfeđo (III razred šestogodišnje, II razred četvorogodišnje i I razred dvogodišnje OMŠ):

Babić Tatjana, Popović Svetlana i Petrov Jovana

Milovanović Dragan, Dobrojević Marija i Kesić Saša

06.06.2016. u 09:00 – kontrapunkt (pismeni), III razred SMŠ (TO odsek):

dežurni nastavnik: Čubrilo Luka

08.06.2016. u 09:00 – kontrapunkt (usmeni), III razred SMŠ (TO odsek):

Čubrilo Luka, Kesić Saša i Pejčić Rade

08.06.2016. u 11:00 – maturski ispit – harmonija (pismeni):

dežurni nastavnik: Obrenović Zoran

09.06.2016. u 10:00 – maturski ispit – solfeđo (pismeni):

dežurni nastavnik: Babić Tatjana

10.06.2016. u 10:00 – maturski ispit – solfeđo (usmeni):

Babić Tatjana, Pavlović Katarina i Popović Ivana

10.06.2016. u 14:00 – solfeđo (pismeni), I,II i III razred TO odseka i 2 razred VI odseka SMŠ:

dežurni nastavnici: Pavlović Katarina, Popović Ivana i Antonijević Ljiljana

10.06.2016. u 16:00 – teorija muzike (pismeni), I razred SMŠ:

dežurni nastavnik: Pavlović  Katarina

11.06.2016. u 09:00 – harmonija (pismeni), III razred SMŠ (TO odsek):

dežurni nastavnik: Obrenović Zoran

11.06.2016. u 10:00 – teorija muzike (usmeni), I razred SMŠ:

Pavlović Katarina, Petrov Jovana i Kesić Saša

11.06.2016. u 12:00 – maturski ispit – harmonija (usmeni):

Obrenović Zoran, Pejčić Rade i Čubrilo Luka

13.06.2016. u 09:00 – solfeđo (usmeni), I,II i III razred TO odseka i II razred VI odseka SMŠ:

Popović Ivana, Antonijević Ljiljana i Pavlović Katarina

14.06.2016. u 18:00 – dirigovanje, III razred SMŠ (TO odsek):

Vilić Svetlana, Pejčić Rade i Kesić Saša

15.06.2016. u 16:00 – harmonija (usmeni), III razred SMŠ (TO odsek):

Obrenović Zoran, Čubrilo Luka i Kesić Saša