Почетна / Распоред рада наставника

Распоред рада наставника

Музичка школа „Ватрослав Лисински„
Распоред рада наставника за школску  2016/2017.
ГОРЊА ЗГРАДА, матична школа
учионица Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак Субота
пре подне Елена Шевер Душица Радуловић Наташа Ђуровић Елена Шевер Душица Радуловић Наташа Ђуровић
2
после подне Наташа Ђуровић Елена Шевер Душица Радуловић Наташа Ђуровић Елена Шевер Душица Радуловић
пре подне Влада Поповић Ранка Петровић Далида Топаловић Влада Поповић Ранка Петровић Далида Топаловић
3
после подне Далида Топаловић Влада Поповић Ранка Петровић Далида Топаловић Влада Поповић Ранка Петровић
пре подне Ана Ранчић Марина Костић Тамара Кузмановић Ана Ранчић Марина Костић Тамара Кузмановић
4
после подне Тамара Кузмановић Ана Ранчић Марина Костић Тамара Кузмановић Ана Ранчић Марина Костић
пре подне библиотека Катарина Павловић библиотека Катарина Павловић
библиотека библиотека библиотека
после подне Катарина Павловић библиотека Катарина Павловић
пре подне Милан Дерета информатика Софија Михаиловић Милан Дерета информатика Софија Михаиловић
8
после подне Софија Михаиловић Милан Дерета информатика Софија Михаиловић Милан Дерета
ДОЊА ЗГРАДА, матична школа
учионица Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак Субота
пре подне Биљана Маћић Игор Ивић Олга Ајдер Биљана Маћић Игор Ивић Олга Ајдер
1
после подне Олга Ајдер Биљана Маћић Игор Ивић Олга Ајдер Биљана Маћић Игор Ивић
пре подне Миодраг Крстић Данило Митровић Горан Поповић Миодраг Крстић Данило Митровић Горан Поповић
2
после подне Горан Поповић Миодраг Крстић Данило Митровић Горан Поповић Миодраг Крстић Данило Митровић
пре подне вежбање харфе Марија Ђурђевић вежбање харфе вежбање харфе Марија Ђурђевић вежбање харфе
3
после подне вежбање харфе вежбање харфе Марија Ђурђевић вежбање харфе вежбање харфе Марија Ђурђевић
пре подне Марија Лукић Нена Мартинић Љубица Матић Марија Лукић Нена Мартинић Љубица Матић
4
после подне Љубица Матић Марија Лукић Нена Мартинић Љубица Матић Марија Лукић Нена Мартинић
пре подне Татјана Милошевић Весна Ивановић Милош Вукићевић Татјана Милошевић Весна Ивановић Милош Вукићевић
5
после подне Милош Вукићевић Татјана Милошевић Весна Ивановић Милош Вукићевић Татјана Милошевић Весна Ивановић
пре подне
6
после подне
пре подне Мира Аћимовић Павле Савић Богдан Живановић Мира Аћимовић Павле Савић Богдан Живановић
7
после подне Богдан Живановић Мира Аћимовић Павле Савић Богдан Живановић Мира Аћимовић Павле Савић
пре подне Љиља Антонијевић Ивана Поповић Татјана Бабић Љиља Антонијевић Ивана Поповић Татјана Бабић
8
после подне Татјана Бабић Љиља Антонијевић Ивана Поповић Татјана Бабић Љиља Антонијевић Ивана Поповић
пре подне Саша Кесић Раде Пејчић Зоран Обреновић Саша Кесић Раде Пејчић Зоран Обреновић
9
после подне Раде Пејчић Зоран Обреновић Саша Кесић Раде Пејчић Зоран Обреновић Саша Кесић
пре подне Миша Јовановић Стојанка Вукомановић  Буњац/Јотић Миша Јовановић Стојанка Вукомановић  Буњац/Јотић
после подне  Буњац/Јотић Миша Јовановић Стојанка Вукомановић  Буњац/Јотић Миша Јовановић Стојанка Вукомановић
учионица Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак Субота
пре подне Љубиша Јовановић Александар Гајић труба /тромбон Љубиша Јовановић Александар Гајић труба /тромбон
1. доле
после подне труба /тромбон Љубиша Јовановић Александар Гајић труба /тромбон Љубиша Јовановић Александар Гајић
пре подне
2. доле
после подне
пре подне
3. доле
после подне
пре подне Милан Јефтић Никола Улемек Божидар Антић Милан Јефтић Никола Улемек Божидар Антић
4. доле
после подне Божидар Антић Милан Јефтић Никола Улемек Божидар Антић Милан Јефтић Никола Улемек
Одељење Жарково
учионица Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак Субота
пре подне Никић Игор Готовчевић Јелена Никић Игор Готовчевић Јелена
1
после подне Готовчевић Јелена Никић Игор Готовчевић Јелена Никић Игор
пре подне Драгићевић Јасмина Петровић Драган Драгићевић Јасмина Петровић Драган
2
после подне Петровић Драган Драгићевић Јасмина Петровић Драган Драгићевић Јасмина
пре подне Васиљевић Станисл. Вашћић Тијана Васиљевић Станисл. Вашћић Тијана
3
после подне Вашћић Тијана Васиљевић Станисл. Вашћић Тијана Васиљевић Станисл.
пре подне Радић Весна Дамјановић Марина Радић Весна Дамјановић Марина
4
после подне Дамјановић Марина Радић Весна Дамјановић Марина Радић Весна
пре подне Миловановић Драган Поповић Светлана Миловановић Драган Поповић Светлана
5
после подне Поповић Светлана Миловановић Драган Поповић Светлана Миловановић Драган
пре подне Грипи Тања Докић Софија Грипи Тања Докић Софија
6
после подне Докић Софија Грипи Тања Докић Софија Грипи Тања
пре подне Ђорелијевски Донка Савић Оливера Ђорелијевски Донка Савић Оливера
7
после подне Савић Оливера Ђорелијевски Донка Савић Оливера Ђорелијевски Донка
пре подне Прибић Вељко Димоски Гордана Прибић Вељко Димоски Гордана
8
после подне Прибић Вељко Димоски Гордана Прибић Вељко Димоски Гордана
Одељење Железник
учионица Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак Субота
пре подне Будимир Александар Антовић Милена Будимир Александар Антовић Милена
1
после подне Будимир Александар Антовић Милена Будимир Александар
пре подне Пекмезовић Верица Ира Букумировић Јелена Живковић Пекмезовић Верица Ира Букумировић Јелена Живковић
2
после подне Ира Букумировић Јелена Живковић Пекмезовић Верица Ира Букумировић Јелена Живковић Пекмезовић Верица
Одељење Сремчица
учионица Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак Субота
пре подне Бенедек Милана виолина Бенедек Милана виолина
1 Добројевић Марија Добројевић Марија
после подне виолина Бенедек Милана виолина Бенедек Милана
пре подне Минић Наташа Маркишић Ана Минић Наташа Маркишић Ана Бенедек Милана
2
после подне Маркишић Ана Минић Наташа Маркишић Ана Минић Наташа
Одељење Обреновац
учионица Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак Субота
пре подне Шишић Жељко Пољак Невена Шишић Жељко Пољак Невена
1
после подне Шишић Жељко Пољак Невена Шишић Жељко
пре подне Васиљевић Бојана Васиљевић Бојана
2 Поњавић Ана Поњавић Ана
после подне Петар Николић Васиљевић Бојана Петар Николић Васиљевић Бојана
пре подне Петар Николић Вишеслав Чучуковић Петар Николић Вишеслав Чучуковић
3
после подне Вишеслав Чучуковић Вишеслав Чучуковић

Распоред рада можете преузети овде

raspored-rada-2016