REPUBLIČKO TAKMIČENJE 2019

PLASMAN ŠKOLA NA OSNOVU SREDNJE OCENE*

 

  ŠKOLA GRAD NIVO UKUPNO TAKMIČARA UKUPNO NAGRADA SREDNJA OCENA
1 Škola za muzičke talente Ćuprija SMŠ 10 10 98.6
2 Stevan Mokranjac Senta OMŠ 7 7 95.14
3 Josif Marinković Beograd SMŠ 10 10 94.9
4 Filip Višnjić Šid OMŠ 5 5 93.97
5 Josip Slavenski Novi Sad OMŠ 25 25 93.32
6 Stanislav Binički Beograd OMŠ 18 18 92.94
7 Živorad Grbić Valjevo SMŠ 25 25 92.29
8 Josif Marinković Zrenjanin SMŠ 28 28 92.21
9 Isidor Bajić Novi Sad SMŠ 90 90 92.09
10 Vladimir Đorđević Aleksinac OMŠ 6 6 91.96
11 Josif Marinković Vršac SMŠ 18 18 91.95
12 MŠ Novi Kneževac Novi Kneževac OMŠ 5 5 91.93
13 Dr Vojislav Vučković Beograd SMŠ 30 30 91.79
14 Josip Slavenski Beograd SMŠ 60 60 91.59
15 Davorin Jenko Beograd SMŠ 25 25 91.5
16 Vatroslav Lisinski Beograd SMŠ 34 34 91.28
17 Stevan Mokranjac Vranje SMŠ 5 5 91.27
18 Vladimir Đorđević Beograd SMŠ 19 19 90.4
19 Kosta Manojlović Zemun SMŠ 82 82 90.21
20 Stevan Mokranjac Požarevac SMŠ 16 15 90.15
21 Mihailo Vukdragović Šabac SMŠ 20 20 89.45
22 Petar Kranjčević Sremska Mitrovica SMŠ 16 16 89.4
23 Marko Tajčević Lazarevac OMŠ 5 5 89.33
24 Stevan Mokranjac Kraljevo SMŠ 11 11 89.11
25 Vuk Karadžić Loznica OMŠ 5 5 89.1
26 Petar Konjović Beograd OMŠ 25 25 89.04
27 MŠ Subotica Subotica SMŠ 33 33 87.89
28 Milenko Živković Paraćin OMŠ 10 10 87.43
29 Mokranjac Beograd SMŠ 70 70 87.39
30 Jovan Bandur Pančevo SMŠ 35 35 87.32
31 Dr Miloje Milojević Kragujevac SMŠ 28 28 86.84
32 Vladimir Đorđević Jagodina OMŠ 8 8 86.79
33 Stanislav Binički Leskovac SMŠ 26 26 86.76
34 Nevena Popović Grocka OMŠ 11 11 86.65
35 Stanković Beograd SMŠ 54 54 86.4
36 MŠ Niš Niš SMŠ 37 36 85.64
37 Vojislav Lale Stefanović Užice SMŠ 10 10 85.6
38 Dr Vojislav Vučković Čačak SMŠ 11 11 85.39
39 Stevan Hristić Mladenovac OMŠ 6 6 85.25
40 Stevan Mokranjac Negotin OMŠ 6 6 85.14
41 Teodor Toša Andrejević Ruma OMŠ 9 9 84.74
42 Kosta Manojlović Smederevo SMŠ 8 8 84.55
43 Petar Konjović Sombor SMŠ 14 13 83.65
44 Stevan Hristić Kruševac SMŠ 12 12 81.81
45 Kornelije Stanković Prokuplje OMŠ 5 5 78.2

 

* Plasman škola sa najmanje 5 takmičara.

 

 

 

 

PLASMAN ŠKOLA NA OSNOVU KVALITETA NAGRADA**

 

ŠKOLA GRAD NIVO LAUREATA PRVIH DRUGIH TREĆIH POHVALA UKUPNO
1 Isidor Bajić Novi Sad SMŠ 5 38 41 10 1 90
2 Kosta Manojlović Zemun SMŠ 1 32 33 13 4 82
3 Josip Slavenski Beograd SMŠ 2 25 24 10 1 60
4 Mokranjac Beograd SMŠ 5 23 22 16 9 70
5 Josif Marinković Zrenjanin SMŠ 3 18 5 3 2 28
6 Dr Vojislav Vučković Beograd SMŠ 1 16 10 3 1 30
7 Vatroslav Lisinski Beograd SMŠ 5 14 16 4 0 34
8 Davorin Jenko Beograd SMŠ 2 13 8 3 1 25
9 Stanković Beograd SMŠ 2 13 21 10 10 54
10 Jovan Bandur Pančevo SMŠ 3 12 8 11 4 35
11 Josip Slavenski Novi Sad OMŠ 1 12 12 1 0 25
12 Živorad Grbić Valjevo SMŠ 3 11 12 2 0 25
13 Škola za muzičke talente Ćuprija SMŠ 2 10 0 0 0 10
14 Josif Marinković Vršac SMŠ 0 10 5 3 0 18
15 MŠ Subotica Subotica SMŠ 0 10 11 11 1 33
16 Stanislav Binički Leskovac SMŠ 3 9 5 9 3 26
17 Stevan Mokranjac Požarevac SMŠ 1 9 5 1 0 15
18 Vladimir Đorđević Beograd SMŠ 1 9 6 4 0 19
19 Dr Miloje Milojević Kragujevac SMŠ 2 8 8 8 4 28
20 Mihailo Vukdragović Šabac SMŠ 1 8 6 4 2 20
21 Stanislav Binički Beograd OMŠ 0 8 9 1 0 18
22 MŠ Niš Niš SMŠ 1 7 17 10 2 36
23 Josif Marinković Beograd SMŠ 0 7 2 1 0 10
24 Petar Konjović Beograd OMŠ 0 7 12 4 2 25
25 Petar Kranjčević Sremska Mitrovica SMŠ 2 6 5 4 1 16
26 Vladimir Đorđević Aleksinac OMŠ 1 4 0 2 0 6
27 Stevan Mokranjac Kraljevo SMŠ 0 4 3 4 0 11
28 Stevan Mokranjac Senta OMŠ 0 4 3 0 0 7
29 Dr Vojislav Vučković Čačak SMŠ 0 3 3 3 2 11
30 OMŠ Kladovo Kladovo OMŠ 0 3 0 0 0 3
31 Petar Konjović Sombor SMŠ 0 3 6 3 1 13
32 Stevan Mokranjac Vranje SMŠ 2 2 3 0 0 7
33 MŠ Novi Kneževac Novi Kneževac OMŠ 1 2 2 1 0 5
34 Filip Višnjić Šid OMŠ 0 2 3 0 0 5
35 Nevena Popović Grocka OMŠ 0 2 5 3 1 11
36 Stevan Hristić Apatin OMŠ 0 2 2 0 0 4
37 Stevan Hristić Mladenovac OMŠ 0 2 1 2 1 6
38 Dušan Skovran Ćuprija OMŠ 0 1 3 0 0 4
39 Kosta Manojlović Smederevo SMŠ 0 1 2 5 0 8
40 Marko Tajčević Lazarevac OMŠ 0 1 3 1 0 5
41 Milenko Živković Paraćin OMŠ 0 1 5 4 0 10
42 MŠ Bačka Topola Bačka Topola OMŠ 0 1 0 2 0 3
43 Petar Ilić Aranđelovac OMŠ 0 1 1 1 0 3
44 Stevan Hristić Kruševac SMŠ 0 1 3 7 1 12
45 Teodor Toša Andrejević Ruma OMŠ 0 1 3 4 1 9
46 Vladimir Đorđević Jagodina OMŠ 0 1 4 3 0 8
47 Vojislav Lale Stefanović Užice SMŠ 0 1 3 6 0 10
48 Vuk Karadžić Loznica OMŠ 0 1 3 1 0 5
49 Božidar Trudić Smederevska Palanka OMŠ 0 0 0 0 1 1
50 Kornelije Stanković Prokuplje OMŠ 0 0 1 2 2 5
51 Miodrag Vasiljević Bor OMŠ 0 0 1 0 0 1
52 OMŠ Kanjiža Kanjiža OMŠ 0 0 1 1 0 2
53 Petar Konjović Bečej OMŠ 0 0 0 2 0 2
54 Petar Stojanović Ub OMŠ 0 0 1 2 1 4
55 Predrag Milošević Knjaževac OMŠ 0 0 3 1 0 4
56 Slobodan Malbaški Kikinda OMŠ 0 0 0 1 0 1
57 Stevan Hristić Bačka Palanka OMŠ 0 0 1 0 0 1
58 Stevan Hristić Gnjilane SMŠ 0 0 0 1 0 1
59 Stevan Mokranjac Negotin OMŠ 0 0 3 3 0 6

 

** Plasman svih škola po broju osvojenih prvih nagrada.

 

 

PLASMAN ŠKOLA NA OSNOVU UKUPNOG BROJA OSVOJENIH NAGRADA

 

ŠKOLA GRAD NIVO LAUREATA PRVIH DRUGIH TREĆIH POHVALA UKUPNO
1 Isidor Bajić Novi Sad SMŠ 5 38 41 10 1 90
2 Kosta Manojlović Zemun SMŠ 1 32 33 13 4 82
3 Mokranjac Beograd SMŠ 5 23 22 16 9 70
4 Josip Slavenski Beograd SMŠ 2 25 24 10 1 60
5 Stanković Beograd SMŠ 2 13 21 10 10 54
6 MŠ Niš Niš SMŠ 1 7 17 10 2 36
7 Jovan Bandur Pančevo SMŠ 3 12 8 11 4 35
8 Vatroslav Lisinski Beograd SMŠ 5 14 16 4 0 34
9 MŠ Subotica Subotica SMŠ 0 10 11 11 1 33
10 Dr Vojislav Vučković Beograd SMŠ 1 16 10 3 1 30
11 Josif Marinković Zrenjanin SMŠ 3 18 5 3 2 28
12 Dr Miloje Milojević Kragujevac SMŠ 2 8 8 8 4 28
13 Stanislav Binički Leskovac SMŠ 3 9 5 9 3 26
14 Davorin Jenko Beograd SMŠ 2 13 8 3 1 25
15 Josip Slavenski Novi Sad OMŠ 1 12 12 1 0 25
16 Živorad Grbić Valjevo SMŠ 3 11 12 2 0 25
17 Petar Konjović Beograd OMŠ 0 7 12 4 2 25
18 Mihailo Vukdragović Šabac SMŠ 1 8 6 4 2 20
19 Vladimir Đorđević Beograd SMŠ 1 9 6 4 0 19
20 Josif Marinković Vršac SMŠ 0 10 5 3 0 18
21 Stanislav Binički Beograd OMŠ 0 8 9 1 0 18
22 Petar Kranjčević Sremska Mitrovica SMŠ 2 6 5 4 1 16
23 Stevan Mokranjac Požarevac SMŠ 1 9 5 1 0 15
24 Petar Konjović Sombor SMŠ 0 3 6 3 1 13
25 Stevan Hristić Kruševac SMŠ 0 1 3 7 1 12
26 Stevan Mokranjac Kraljevo SMŠ 0 4 3 4 0 11
27 Dr Vojislav Vučković Čačak SMŠ 0 3 3 3 2 11
28 Nevena Popović Grocka OMŠ 0 2 5 3 1 11
29 Škola za muzičke talente Ćuprija SMŠ 2 10 0 0 0 10
30 Josif Marinković Beograd SMŠ 0 7 2 1 0 10
31 Milenko Živković Paraćin OMŠ 0 1 5 4 0 10
32 Vojislav Lale Stefanović Užice SMŠ 0 1 3 6 0 10
33 Teodor Toša Andrejević Ruma OMŠ 0 1 3 4 1 9
34 Kosta Manojlović Smederevo SMŠ 0 1 2 5 0 8
35 Vladimir Đorđević Jagodina OMŠ 0 1 4 3 0 8
36 Stevan Mokranjac Senta OMŠ 0 4 3 0 0 7
37 Stevan Mokranjac Vranje SMŠ 2 2 3 0 0 7
38 Vladimir Đorđević Aleksinac OMŠ 1 4 0 2 0 6
39 Stevan Hristić Mladenovac OMŠ 0 2 1 2 1 6
40 Stevan Mokranjac Negotin OMŠ 0 0 3 3 0 6
41 MŠ Novi Kneževac Novi Kneževac OMŠ 1 2 2 1 0 5
42 Filip Višnjić Šid OMŠ 0 2 3 0 0 5
43 Marko Tajčević Lazarevac OMŠ 0 1 3 1 0 5
44 Vuk Karadžić Loznica OMŠ 0 1 3 1 0 5
45 Kornelije Stanković Prokuplje OMŠ 0 0 1 2 2 5
46 Stevan Hristić Apatin OMŠ 0 2 2 0 0 4
47 Dušan Skovran Ćuprija OMŠ 0 1 3 0 0 4
48 Petar Stojanović Ub OMŠ 0 0 1 2 1 4
49 Predrag Milošević Knjaževac OMŠ 0 0 3 1 0 4
50 OMŠ Kladovo Kladovo OMŠ 0 3 0 0 0 3
51 MŠ Bačka Topola Bačka Topola OMŠ 0 1 0 2 0 3
52 Petar Ilić Aranđelovac OMŠ 0 1 1 1 0 3
53 OMŠ Kanjiža Kanjiža OMŠ 0 0 1 1 0 2
54 Petar Konjović Bečej OMŠ 0 0 0 2 0 2
55 Božidar Trudić Smederevska Palanka OMŠ 0 0 0 0 1 1
56 Miodrag Vasiljević Bor OMŠ 0 0 1 0 0 1
57 Slobodan Malbaški Kikinda OMŠ 0 0 0 1 0 1
58 Stevan Hristić Bačka Palanka OMŠ 0 0 1 0 0 1
59 Stevan Hristić Gnjilane SMŠ 0 0 0 1 0 1

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

8 + twenty =