Поштовани гости, драги родитељи, колеге наставници, ученици, драги пријатељи,

добро дошли на концерт поводом нашег јубилеја, 65 година од оснивања Музичке школе„Ватрослав Лисински”. Сада већ давне 1953.године, рођена је најмлађа музичка школа у Београду. Почели смо са радом у неколико просторија матичне школе, са 35 ученика и само неколико професора.

А данас,основну и средњу школу похађа преко 850 ђака и 104 професора у матичној школи и четири издвојена одељења.

У међувремену из школе су изашле генерације музичара инструменталиста, теоретичара, певача, победници домаћих и међународних такмичења, истакнута имена музичке сцене…

Овом приликом бих напоменуо да се радујемо јубилеју заједно са са нашом општином Чукарица на чијој територији школа живи и ради, али и дели радост према музици.Са задовољством сарађујемо са школама са наше општине, а наши ученици често учествују на културним манифестацијама на општини и хуманитарним акцијама.

Прешли смо дугачак пут . Поносни смо на своју визију,вредности и своју мисију у дугој историји наше школе….

Уз одговорност и част што смо сведоци овако вредног јубилеја, поклањамо Вам ове концерте и делимо са Вама радост  музицирања.

Хвала!

Додајте конкретно у чему је сарадња са општином…кроз концерте итд.

2 × two =