Почетна / Термини отворених врата 2017-2018

Термини отворених врата 2017-2018

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА 2017-2018

 

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ А недеља Б недеља
КЛАВИРИ Ајдер Олга среда 16:00 субота 17:45
Букумировић Ира понедељак 18:00 понедељак 19:30
Васиљевић Бојана уторак 19:30 петак 18:30
Вујадиновић – Топаловић Далида среда 12:15 петак 18:30
Дамјановић Марина уторак 18:45 уторак 19:30
Докић Младеновић Софија петак 18:15 петак 19:15
Ђуровић Наташа уторак 17:30 уторак 17:45
Живковић Гордана четвртак 18:15 среда 11:30
Костић Марина уторак 11:30 четвртак 14:00
Кузмановић Тамара уторак 18:15 уторак 19:00
Маркишић Ана субота 13:30 субота 15:30
Матић Невена субота 17:30 субота 17:30
Милошевић Татјана петак 13:45 петак 13:45
Митровић Данило петак 18:15 петак 18:45
Пекмезовић Верица уторак 18:00 уторак 18:30
Пекмезовић Милица субота 09:00 петак 19:00
Петровић Ранка уторак 13:00 уторак 13:30
Поњавић Ана понедељак 18:00 уторак 16:45
Поповић Владимир среда 19:30 среда 20:00
Прибић Вељко среда 20:00 среда 20:00
Равњак Александра понедељак 15:45 уторак 10:45
Радић Весна субота 16:30 субота 16:30
Радуловић Душица петак 10:45 петак 12:45
Шевер Елена субота 18:00 субота 18:00
ГУДАЧИ Алексић Мина субота 18:45 субота 17:15
Аћимовић Мира четвртак 20:00 понедељак 19:15
Благојевић Коста среда 16:15 субота 13:00
Вашчић Татјана четвртак 19:00 петак 11:30
Ђорелијевски Донка четвртак 18:45 понедељак 19:15
Живановић Богдан четвртак 16:30 четвртак 09:00
Живковић Јелена понедељак 16:00 уторак 10:15
Илић Вера
Лукић Марија понедељак 17:00 четвртак 15:00
Мартинић Невенка понедељак 17:30 четвртак 17:30
Матић Љубица уторак 12:00 понедељак 17:30
Младеновић Душица среда 17:30 среда 17:30
Младеновић Милутин
Савић Оливера четвртак 18:45 четвртак 20:15
Савић Павле понедељак 18:30 понедељак 19:15
Стаоровић Бојана петак 15:00 петак 17:30
Шишић Жељко понедељак 19:30 уторак 13:15
ДУВАЧИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Антић Ђорђе среда 13:15 среда 13:30
Васиљевић Станислава петак 18:00 уторак18:30
Вукомановић Стојанка уторак 08:45 Уторак 09:30
Дајић Вук субота 18:00 субота 18:00
Урошевић Тамара субота 15:30 понедељак 12:30
Јовановић Љубиша четвртак 11:15 субота 18:00
Јовановић Миша среда 20:00 среда 20:00
Јотић Александар субота 18:00 среда 18:00
Маћић Биљана понедељак 20:00 понедељак 18:45
Мирић Ненад понедељак 10:45 понедељак 14:30
Пекмезовић Урош среда 20:30 среда 19:30
Улемек Николa среда 18:30 среда 19:00
ГИТАРЕ                                               Бенедек Милана петак 18:00 четвртак 19:45
Вукићевић Милош уторак 19:00 уторак 16:15
Дерета Милан среда 12:00 среда 13:00
Драгићевић Јасмина понедељак 18:45 понедељак
Ђурђевић Павловић Марија четвртак 18:45 четвртак 19:30
Ивић Игор уторак 19:15 петак 19:45
Михаиловић Софија петак 14:45 петак 14:45
Николић Петар понедељак 16:45 понедељак 18:45
Петровић Драган уторак 18:00 уторак 18:00
Поповић Горан среда 12:30 среда 13:15
Тарабановић Алекса субота 14:45 субота 15:00
ХАРМОНИКЕ Кончаровић Марко среда 17:00 среда 19:30
Готовчевић Јелена уторак 17:30 петак 16:30
Ивановић Весна понедељак 19:00 уторак 08:45
Илић Алекса среда 12:15 уторак 17:30
Крстић Миодраг петак 14:00 субота 13:00
Минић Наташа уторак 19:45 уторак 18:30
Никић Игор среда 15:45 среда 15:00
Чучуковић Вишеслав понедељак 19:30 понедељак 19:30
ТЕОРЕТИЧАРИ Антонијевић Љиљана петак 18:15 петак 18:15
Бабић Татјана понедељак 18:15 понедељак 18:15
Павловић Катарина среда 18:45 среда 18:45
Поповић Светлана уторак 18:45 уторак 18:45
Миловановић Драган понедељак 18:45 понедељак 18:45
Фотев Ана уторак 17:45 уторак 17:45
Пољак Невена уторак 19:00 уторак 19:00
Добројевић Марија понедељак 18:15 понедељак 18:15
Крстић Јована уторак 15:15 (Сремчица), 18:15 (Брдо)
Поповић Ивана понедељак 13:00 понедељак 13:00
Кесић Саша понедељак 19:00 понедељак 19:00
Мађаревић Тања понедељак 12:45 понедељак 12:45
Обреновић Зоран понедељак 13:00 понедељак 13:00
Пејчић Раде среда 13:45 среда 13:45
Савић Анита понедељак 14:15 понедељак 14:15
Јанковић Светлана
Вилић Светлана уторак 17:15 уторак 17:15
ОПШТЕОБРАЗОВНА НАСТАВА Станић Наташа
 Бабић Драгана уторак 09:30 уторак 09:30
Арамбашић Марија понедељак 10:45 понедељак 10:45
Гортнар Зоран понедељак 10:00 понедељак 10:00
Живковић Трифуновић  Илинка среда 17:00 среда 17:00
Костић Снежана четвртак 17:15 четвртак 17:15
Марић Мајда четвртак 15:00 четвртак 15:00
Ракић Богдановић Jелена уторак 14:45 уторак 14:45
Павловић Душан петак 11:45 петак 11:45
Радовановић Вуја Ивана среда 14:45 среда 14:45
Тимотијевић Јелена четвртак 16:15 четвртак 16:15