РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА  2019/2020.

Име и презиме А недеља Б недеља
Клавирски одсек Радуловић Душица Петак 16:45 Уторак 14:00
Костић Марина Субота 12:00 Уторак 18:30
Ђуровић Наташа Четвртак 09:15 Субота 19:15
Топаловић Вујадиновић Далида Среда 18:00 Четвртак 10:30
Кузмановић Тамара Среда 19:00 Среда 18:30
Шевер Елена Уторак 14:00 Уторак 13:45
Петровић Ранка Понеде. 19:00 Понеде. 19:00
Поповић Владимир Понеде. 18:30 Понеде. 18:30
Ајдер Олга Среда 18:30 Среда 15:45
Милошевић Татјана Петак 13:00 Петак 13:00
Докић Младеновић Софија Петак 19:00 Уторак 19:15
Дамјановић Марина Уторак 20:15 Уторак 18:15
Митровић Данило Уторак 18:45 Петак 19:15
Живковић Гордана Понеде. 17:30 Четвртак 16:45
Равњак Александра Понеде. 14:15 Уторак 08:00
Букумировић Ира Понеде. 19:15 Понеде. 19:15
Крстић Јелена Уторак 17:45 Понеде. 11:45
Петровић Олга Среда 17:45 Субота 15:00
Маркишић Ана Среда 18:00 Субота 14:30
Пекмезовић Верица Уторак 14:15 Уторак 14:00
Поњавић Ана Уторак 15:30 Уторак 15:45
Васиљевић Бојана Четвртак 17:45 Петак 17:30
Матић Невена Субота 17:15 Уторак 17:15
Гудачки одсек Савић Оливера Уторак 18:30 Петак 19:15
Мартинић Невенка Среда 10:15 Субота 13:45
Аћимовић Мира Субота 13:00 Субота 11:00
Матић Љубица Среда 16:30 Субота 16:30
Вашчић Тијана Субота 12:45 Петак 19:00
Живановић Богдан Понеде. 08:45 Понеде. 20:15
Анђелковић Донка Понеде. 19:15 Понеде. 18:30
Алексић Мина Понеде. 13:00 Понеде. 12:00
Живковић Јелена Среда 17:00 Субота 15:00
Дивац Ивана Среда 14:45 Среда 17:30
Савић Павле Субота 13:15 Субота 13:15
Лукић Марија Петак 12:30 Б.Б. Среда 19:15 Же.
Пријић Маријана Петак 17:00 Петак 15:45
  Маринковић Милош Поне. 11:00 Ср. Среда 15:15 Об.
Шишић Жељко Понеде. 17:00 Четвртак 17:30
Младеновић Милутин Субота 11:30 Субота 11:30
Илић Вера Среда 19:30 Среда 19:30
Благојевић Константин Среда 19:00 Среда  19:00
Одсек гитара Бенедек Милана Среда 18:00 Субота 19:15
Дерета Милан Среда 19:00 Среда 20:00
Степаноски Милица Субота 17:00 Среда 18:45
Пејов Јанаки Среда 18:00 Субота 19:45
Милер Амалиа Уторак 18:30 Субота 12:00
Вукићевић Милош Среда 18:00 Жа. Поне. 17:00 Б.Б.
Марковић Милка Понеде. 18:00 Понеде. 19:15
Јовандарић Стефан Четвртак 13:00 Четвртак 13:00
Аџић Милош Поне. 17:45 Жа. Среда 18:30 Ср.
Поповић Горан Понеде. 18:00 Понеде. 17:15
Ивић Игор Среда 20:15 Среда 20:15
Ђурђевић Павловић Марија Уторак 17:00 Петак 19:45
Дувачки одсек Пекмезовић Урош Понеде. 15:45 Петак 08:45
Јовановић Љубиша Понеде. 18:45 Понеде. 18:15
Стојановић Јована Четвртак 19:15 Четвртак 17:45
Крстић Катерина Четвртак 19:00 Четвртак 19:00
Јотић Александар Уторак 13:45 Уторак 12:15
Антић Ђорђе Уторак 12:15 Понеде. 15:15
Дајић Вук Субота 19:30 Субота 19:30
Маћић Биљана Субота 12:15 Субота 13:15
Васиљевић Станислава Понеде. 19:45 Понеде. 19:30
Вукомановић Стојанка Среда 19:15 Среда 19:30
Одсек хармоника Ивановић Весна Субота 13:30 Субота 11:45
Крстић Миодраг Понеде. 11:30 Понеде. 11:30
Готовчевић Јелена Петак 19:15 Петак 19:15
Џиновић Бранко Среда 19:45 Среда 20:00
Илић Алекса Петак 13:00 Петак 11:15
Минић Наташа Уторак 13:45 Четвртак 10:30
Чучуковић Вишеслав Среда 12:45 Среда 10:45
Поповић Александар Уторак 10:30 Уторак 10:30
Пековић Никола Понеде. 17:30 Понеде. 17:30
  Поповић Ивана Уторак 16:00 Уторак 16:00
Павловић Катарина Четвртак 11:00 Четвртак 11:00
Бабић Татјана Понеде. 11:45 Понеде. 11:45
Теоретски одсек Дабић Сандра Петак 16:15 Петак 16:15
Добријевић Јована Уторак 20:00 Уторак 20:00
Антовић Милена Понеде. 18:15 Понеде. 18:15
Поповић Светлана Уторак 18:30 Уторак 18:30
Миловановић Драган Понеде. 18:30 Понеде. 18:30
Капларевић Марија Уторак 17:30 Уторак 17:30
Икач Сања Уторак 16:00 Уторак 16:00
Савић Анита Среда 18:00 Среда 18:00
Обреновић Зоран Уторак 18:30 Уторак 18:30
Кесић Саша Среда 18:30 Среда 18:30
Бојовић Мина Понеде. 18:30 Понеде. 18:30
Вилић Светлана Уторак 18:30 Уторак 18:30
Општеобразовна настава Ивана Радовановић Вуја (српски) Понеде. 12:30 Понеде. 12:30
Живковић Трифуновић Илинка (итал.) Понеде. 17:00 Понеде. 17:00
Костић Снежана (биологија) Четвртак 15:50 Четвртак 15:50
Станић Наташа (физика) Среда 18:30 Среда 18:30
Гортнер Зоран (физичко) Понеде. 14:30 Понеде. 14:30
Бабић Драгана (рачунарство и информа.) Уторак 18:15 Уторак 18:15
Којић Жељка (психологија) Уторак 11:30 Уторак 11:30
Арамбашић Савић Марија (фил. и гра.) Понеде. 12:15 Понеде. 12:15
Тимотијевић Јелена (веронаука) Четвртак 12:30 Четвртак 12:30
Брајковић Стефан (историја) Уторак 16:45 Уторак 16:45
Мишковић Наташа (енглески) Петак 11:15 Петак 11:15