Почетна / Актуелно / ГО Чукарица 13.06.2018. године уручила је захвалницу Музичкој школи „Ватрослав Лисински“ за остварене успехе у раду и изузетан допринос у културном животу ГО Чукарице.

Ову захвалницу директору школе Зорану Готовчевићу уручио је лично председник општине Срђан Коларић.
Овом пријему присуствовали су помоћник директора, најуспешнији ученици са Републичког такмичења који су освојили 6 ЛАУРЕАТА и њихови наставници, чланови фестивалке екипе који су освојили 4 прве награде и 1 ЛАУРЕАТ и њихови наставници, као и ученица која је на Међународном такмичењу из солфеђа и теорије освојила И награду и њен професор.

1 × two =