Muzička škola „Vatroslav Lisinski“
XIX Otvoreno takmičenje Memorijal „Dušan Protić“
RENESANSNA HARFA Nedelja, 10. 03. 2019.
Osnovna škola
REZULTATI
I razred OMŠ  
1. Sara Mitković
MŠ „Jovan Bandur“, Pančevo I-1 nagrada (96 poena)
kl. Milica Milivojević
2. Jovana Belanović
Privatna škola „Harpomania“, Beograd I-2 nagrada (93 poena)
kl. Željka Milošević
II razred OMŠ
1. Nina Antićević
MŠ „Mokranjac“, Beograd I-1 nagrada (96 poena)
kl. Dijana Sretenović
2. Loreta Hadži-Paunković
Privatna škola „Harpomania“, Beograd I-3 nagrada (91 poena)
kl. Željka Milošević
3. Dunja Radivojević
Privatna škola „Harpomania“, Beograd I-2 nagrada (94 poena)
kl. Željka Milošević
III razred OMŠ  
1. Gala Mišić
MŠ „Stanković“, Beograd I nagrada (97 poena)
kl. Ivana Pejoska
IV razred OMŠ
1. Đurđa Milovanović
MŠ „Dr Vojislav Vučković“, Čačak I nagrada (90 poena)
kl. Snežana Jeftović
PEDALNA HARFA
I razred OMŠ  
1. Viktor Franolić  
MŠ „Petar Konjović“, Beograd I-1 nagrada (96 poena)
kl. Aleksandra Prvulović
2. Vujadin Pavlović
OMŠ „Petar Konjović“, Beograd I-2 nagrada (95 poena)
kl. Aleksandra Prvulović
II razred OMŠ
1. Hana Petrović
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd I-1 nagrada (95 poena)
kl. Marija Đurđević Pavlović
2. Dunja Radojčić
MŠ „Jovan Bandur“, Pančevo I-2 nagrada (94 poena)
kl. Milica Milivojević
III razred OMŠ  
1. Stefani Hauk
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd I-2 nagrada (94 poena)
kl. Marija Đurđević Pavlović
2. Silva Vračar
MŠ „Jovan Bandur“, Pančevo I-1 nagrada (95 poena)
kl. Milica Milivojević
IV razred OMŠ
1. Dunja ter Haar
MŠ „Stanković“, Beograd II nagrada (88 poena)
kl. Ivana Pejoska
V razred OMŠ  
1. Mina Jakovljević
MŠ „Stanković“, Beograd I-1 nagrada (92 poena)
kl. Ivana Pejoska
2. Lenka Radonjić
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd I-2 nagrada (91 poena)
kl. Marija Đurđević Pavlović
3. Dora Franolić
MŠ „Stanković“, Beograd I-3 nagrada (90 poena)
kl. Ivana Pejoska
HARFA
Srednja škola
I razred SMŠ  
1. Isidora Jakovljević
MŠ „Stanković“, Beograd II -1 nagrada (89 poena)
kl. Ivana Pejoska      
2. Una Dejanović      
MŠ „Jovan Bandur“, Pančevo II-2 nagrada (88 poena)
kl. Milica Milivojević      
II razred SMŠ
1. Minja Stojanović      
MŠ „Mokranjac“, Beograd I nagrada (100 poena)
kl. Dijana Sretenović LAUREAT  
III razred SMŠ  
1. Irina Pejoska      
MŠ „Stanković“, Beograd I nagrada (94 poena)
kl. Ivana Pejoska      
IV razred SMŠ
1. Marija Zoroja      
MŠ „Mokranjac“, Beograd I nagrada (94 poena)
kl. Dijana Sretenović      
2. Korana Čiča-Potkonjak      
MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd II nagrada (89 poena)
kl. Marija Đurđević Pavlović

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

twelve − 10 =