Muzička škola „Vatroslav Lisinski“

XIX Otvoreno takmičenje Memorijal „Dušan Protić“

 

REZULTATI

KLAVIR                                                                 Utorak, 12. 03. 2019.

Osnovna škola

 

I razred OMŠ

 

  1. Lazar Racić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-9           nagrada (96 poena)

  1. Ana Ponjavić
  2. Petar Dobrnjac

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-6           nagrada (97 poena)

  1. Dušica Radulović
  2. Petra Jovanović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-8           nagrada (96 poena)

  1. Dalida Vujadinović Topalović
  2. Ana Lazić

MŠ „Stanković“, Beograd                                                              I-1           nagrada (99 poena)

  1. Marija Mijailović
  2. Enia Babić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-7           nagrada ( 97 poena)

  1. Dalida Vujadinović Topalović
  2. Danilo Đorđević

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-5           nagrada (97 poeana)

  1. Ana Ponjavić
  2. Katarina Filipović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-10        nagrada (96 poena)

  1. Nevena Matić
  2. Una Krekić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-2           nagrada (99 poena)

  1. Nataša Đurović
  2. Petra Zlatanov

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-4           nagrada (97 poena)

  1. Ana Ponjavić
  2. Sara Sofia Đokić

MŠ „Petar Stojanović“, Ub                                                           I-3           nagrada (98 poena)

  1. Milena Obradović

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II razred OMŠ

 

  1. Andrej Milivojević

OMŠ „Stevan Hristić“, Mladenovac                                                          I-5           nagrada (98 poena)

  1. Draško Božović
  2. Katarina Rađen

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-3           nagrada (99 poena)

  1. Dalida Vujadinović Topalović
  2. Lea Jovanović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-4           nagrada (98 poena)

  1. Nevena Matić
  2. Teodora Vukašinović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-7           nagrada ( 97 poena)

  1. Ana Markišić
  2. Sara Filipović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-8           nagrada (96 poena)

  1. Nevena Matić
  2. Dunja Antić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-10        nagrada (95 poena)

  1. Ana Markišić
  2. Katarina Vuletić

MŠ „Stanković“, Beograd                                                              I-1           nagrada (100 poena)

  1. Maja Radosavljević
  2. Mihajlo Popović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-9           nagrada (96 poena)

  1. Ranka Petrović
  2. Maša Kuželka

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-2           nagrada (100 poena)

  1. Sofija Mladenović Dokić
  2. Milica Vraneš

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-14        nagrada (93 poena)

  1. Bojana Vasiljević
  2. Tara Stanković

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-12        nagrada (94 poena)

  1. Ana Ponjavić
  2. Arun Jakovljević

MŠ „Stanković“, Beograd                                                              I-11        nagrada (95 poena)

  1. Ana Ivančević
  2. Milica Milošević

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-6           nagrada (97 poena)

  1. Sofija Mladenović Dokić
  2. Dunja Rakićević

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-16        nagrada (92 poena)

  1. Ana Ponjavić
  2. Veljko Kovačević

MŠ „Stanković“, Beograd                                                              I-13        nagrada (93 poena)

  1. Ana Ivančević
  2. David Dodović

MŠ „Živorad Grbić“, Valjevo                                                        I-15        nagrada (92 poena)

  1. Milica Prodanović

III razred OMŠ

 

  1. Anđela Kovačević

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                                              nije nastupila

  1. Tamara Kuzmanović
  2. Amila Hrustanović

OMŠ „Vojin Kоmadina“, Zvornik                                                               I-4           nagrada (99 poena)

  1. Bojana Nikić
  2. Sara Marković

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              II-5         nagrada (88 poena)

  1. Ranka Petrović
  2. Milena Urošević

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              II-6         nagrada (88 poena)

  1. Dušica Radulović
  2. Tamara Čolić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              II-2         nagrada (89 poena)

  1. Tamara Kuzmanović
  2. Nađa Zdraveski

MŠ „Kosta Manojlović“, Zemun                                                 I-6           nagrada (96 poena)

  1. Olga Maljević Đorđević
  2. Sara Simonović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              II-1         nagrada (89 poena)

  1. Bojana Vasiljević
  2. Luka Ćupić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-14        nagrada (90 poena)

  1. Ranka Petrović
  2. Sofija Matić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-3           nagrada (99 poena)

  1. Nataša Đurović
  2. Maša Rajić

MŠ „Stanković“, Beograd                                                              I-12        nagrada (92 poena)

  1. Marija Radović
  2. Magdalena Kovačević

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-11        nagrada (93 poena)

  1. Nevena Matić
  2. Lara Jovanović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-9           nagrada (94 poena)

  1. Bojana Vasiljević
  2. Saša Ugrešić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              II-7         nagrada (88 poena)

  1. Ranka Petrović
  2. Mila McGlashan

MŠ „Josip Slavenski“, Beograd                                                   I-10        nagrada (93 poena)

  1. Maja Vuković
  2. Ružica Živić

MŠ“ Stevan Mokranjac“ Požarevac                                                           I-13        nagrada (90 poena)

  1. Biljana Božić
  2. Đorđe Ilić

MŠ“Josip Slavenski“ Beograd                                                     I-1           nagrada (100 poena)

  1. Anđelka Novaković LAUREAT
  2. Vojislav Jelenković

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-7           nagrada (95 poena)

  1. Sofija Mladenović Dokić
  2. Lana Prica

MŠ „Stanković“ Beograd                                                               I-5           nagrada (97 poena)

  1. Maja Radosavljević
  2. Žarko Leon

MŠ „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica                                                             I-2           nagrada (100 poena)

  1. Margarita Vujović
  2. Sava Ugrinović

MŠ „Stevan Hristić“, Mladenovac                                                             I-8           nagrada (94 poena)

  1. Katarina Žikić
  2. Pavle Arsenijević

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              II-3         nagrada (89 poena)

  1. Elena Šever
  2. Vuk Simonović

MŠ „Stanković“, Beograd                                                              II-4         nagrada (89 poena)

  1. Marija Radović

 

IV razred OMŠ

 

  1. Milica Vlaškalić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              II-2         nagrada (86 poena)

  1. Dušica Radulović
  2. Tara Lukić

OMŠ „Stevan Hristić“, Mladenovac                                                          II-1         nagrada (88 poena)

  1. Draško Božović
  2. Marija Keča

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-8           nagrada (94 poena)

  1. Dalida Vujadinović Topalović
  2. Maša Ostojić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-5           nagrada (98 poena)

  1. Bojana Vasiljević
  2. Sofija Milanović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-1           nagrada (100 poena)

  1. Dalida Vujadinović Topalović
  2. Sofija Nešić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-9           nagrada (93 poena)

  1. Verica Pekmezović
  2. Marija Mančić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-3           nagrada (99 poena)

  1. Marina Kostić
  2. Margita Vasiljević

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-11        nagrada (90 poena)

  1. Dalida Vujadinović Topalović
  2. Branislava Mijanović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-4           nagrada (99 poena)

  1. Marina Kostić
  2. Ognjen Dmitrović

MŠ „Josip Slavenski“, Beograd                                                   I-2           nagrada (99 poena)

  1. Maja Vuković
  2. Jovana Popović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-10        nagrada (90 poena)

  1. Ranka Petrović
  2. Milena Selić

MŠ „Stevan Mokranjac“, Požarevac                                                         II-3         nagrada (85 poena)

  1. Biljana Božić
  2. Vanja Štulić

MŠ „Živorad Grbić“, Valjevo                                                        I-6           nagrada (98 poena)

  1. Milica Prodanović
  2. Olga Tojagić

MŠ „Stanković“, Beograd                                                              I-7           nagrada (95 poena)

  1. Nataša Dinulović

 

 

 

 

 

V razred OMŠ

 

  1. Katarina Stajčić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-8           nagrada (94 poena)

  1. Dušica Radulović
  2. Nikolina Jancić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-9           nagrada (92 poena)

  1. Tamara Kuzmanović
  2. Dimitrije Radonjić

MŠ „Kosta Manojlović“, Zemun                                                 I-5           nagrada (95 poena)

  1. Aneta Crnobrnja
  2. Jana Sokić

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-6           nagrada (95 poena)

  1. Ranka Petrović
  2. Tamara Filipović

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              II-2         nagrada (89 poena)

  1. Nevena Matić
  2. Andrea Njegomir

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-3           nagrada (98 poena)

  1. Jelena Krstić
  2. Aleksandra Nenadović

MŠ „Davorin Jenko“, Beograd                                                    I-7           nagrada (95 poena)

  1. Pavle Ilić
  2. Eva Milosavljević

MŠ „Stanković“, Beograd                                                              II-1         nagrada (89 poena)

  1. Ana Ivančević
  2. Maša Jejina

MŠ „Vatroslav Lisinski“, Beograd                                                              I-1           nagrada (100 poena)

  1. Aleksandra Ravnjak
  2. Iskra Dilkić

MŠ „Josip Slavenski“, Beograd                                                   I-2           nagrada (99 poena)

  1. Maja Vuković
  2. Leontina Nikolić

MŠ „Davorin Jenko“, Beograd                                                    I-4           nagrada (97 poena)

  1. Ana Kovačević

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

4 × one =