Polaganje prvog dela prijemnog ispita obaviće se u Izdvojenom odeljenju u OŠ“Ljuba Nenadović“ u Žarkovu, Ace Joskimovića 25

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.4, 09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Šašić Lada 24.09.2008. 09:00
2 Švager Filip 12.06.2008. 09:15
3 Ćirković Mihajlo 21.08.2007. 09:30
4 Ćupić Luka 19.06.2008. 09:45
5 Živanović Milan 28.11.2008. 10:00
6 Đaković Nina 04.03.2008. 10:15
7 Mirković Aleksa 04.05.2007. 10:30
8 Aleksić Maja 08.05.2008. 10:45
9 Aleksić Mina 07.10.2008. 11:00
10 Protić Anđela 02.07.2005. 11:15

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.5,09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Stamenović Anđela 05.11.2007. 09:00
2 Golubovic Anastasija 20.12.2008. 09:15
3 Kovac Andrej 06.02.2009. 09:30
4 Toković Anja 20.08.2008. 09:45
5 Čolović Aleksandar 21.07.2009. 10:00
6 Đorđević Lara 31.10.2007. 10:15
7 Arsenijević Pavle 06.02.2008. 10:30
8 Đuričković Viktor 27.11.2007. 10:45
9 Banjac Miloš 28.09.2007. 11:00
10 Banović Anastasija 09.05.2006. 11:15

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.6,09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Banović Una 27.05.2008. 09:00
2 Belovuković Đorđe 20.03.2007. 09:15
3 Biočanin Lenka 30.04.2007. 09:30
4 Blagojević Mila 03.07.2009. 09:45
5 Blagojević Dimitrije 23.03.2008. 10:00
6 Bođan Bogdana 06.11.2008. 10:15
7 Božović Tomislav 05.03.2007. 10:30
8 Bogdanović Elena 23.06.2008. 10:45
9 Bojanovski Marko 21.08.2007. 11:00
10 Bućković Maša 30.03.2009. 11:15

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.7,09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Cakić Margita 27.02.2009. 09:00
2 Čolić Tamara 15.05.2007. 09:15
3 Cvetanović Petra 23.12.2009. 09:30
4 Cvetkovic Petra 17.08.2008. 09:45
5 Damnjanović Petar 06.07.2006. 10:00
6 Damnjanovic Dina 20.04.2007. 10:15
7 Daničić Leon 26.12.2008. 10:30
8 Denda Jovan 05.06.2007. 10:45
9 Denda Petar 17.07.2008. 11:00
10 Donić Konstantin 01.03.2008. 11:15

 

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.8,09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Dugandžić Marko 10.09.2008. 09:00
2 Lukić Uroš 04.10.2007. 09:15
3 Canić Jelena 02.07.2005. 09:30
4 Čolić Elena 03.02.2010. 09:45
5 Bekovac Elena 21.04.2006. 10:00
6 Filipović Andrija 11.05.2008. 10:15
7 Filipović Anja 18.11.2008. 10:30
8 Filipović Filip 03.06.2005. 10:45
9 Glavičić Lena 24.09.2007. 11:00
10 Gogić Iva 16.01.2008. 11:15

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.4, 12:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Grac Una 10.02.2009. 12:00
2 Granatic Stefan 01.10.2008. 12:15
3 Grbić Đorđe 16.09.2006. 12:30
4 Gudelj Lola 18.03.2007. 12:45
5 Jovičinac Helena 20.12.2009. 13:00
6 Igić Velibor 09.11.2006. 13:15
7 Ignjatović Sofija 12.07.2009. 13:30
8 Lazović Irena 08.07.2007. 13:45
9 Pavlović Iskra 01.07.2009. 14:00
10 Đokić Iva 22.03.2005. 14:15

 

 

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.5, 12:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Ivković Aleksandra 16.05.2008. 12:00
2 Ivkovic Sara 27.05.2008. 12:15
3 Jakovljević Marija 06.03.2006. 12:30
4 Jakovljević Relja 26.06.2008. 12:45
5 Jakovljević Pavle 13.07.2006. 13:00
6 Paunović Jana 07.02.2005. 13:15
7 Janković Vladimir 11.02.2010. 13:30
8 Janković Mihajla 08.07.2008. 13:45
9 Jelenković Vojislav 10.05.2007. 14:00
10 Jevtić Andrea 20.07.2007. 14:15

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.6, 12:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Jokić Danica 25.12.2007. 12:00
2 Joksimovic Natalija 31.01.2009. 12:15
3 Jordović Andrej 14.11.2007. 12:30
4 Mladenovic Jovana 02.01.2009. 12:45
5 Petrović Jovana 15.07.2008. 13:00
6 Jovanović Emilija 31.05.2008. 13:15
7 Jovanović Iskra 10.09.2008. 13:30
8 Jovanović Lara 30.04.2007. 13:45
9 Jovanović Oleg 03.12.2007. 14:00
10 Jovanović Tina 12.08.2008. 14:15

 

 

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.7, 12:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Jović Đurđa 01.10.2007. 12:00
2 Karadžić Aleksandar 17.10.2008. 12:15
3 Kartalija Jana 25.09.2007. 12:30
4 Knežević Aleksa 14.01.2009. 12:45
5 Kovačević Anđela 28.03.2008. 13:00
6 Kovačević Lana 27.03.2009. 13:15
7 Kovačević Magdalena 30.11.2007. 13:30
8 Krnjević Novak 09.11.2007. 13:45
9 Krstić Nika 16.09.2006. 14:00
10 Lalović Katarina 02.10.2009. 14:15

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.8, 12:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Lazović Marta 20.07.2007. 12:00
2 Ljubojević Danilo 16.09.2007. 12:15
3 Ljubojević Julija 12.02.2010. 12:30
4 Belkić Luka 29.03.2007. 12:45
5 Lukić Anđelka 25.02.2010. 13:00
6 Lukić Irina 10.05.2007. 13:15
7 Lukić Tara 24.04.2007. 13:30
8 Lukić Višnja 06.09.2007. 13:45
9 Naumović Maja 09.05.2008. 14:00
10 Mališić Helena 18.09.2007. 14:15

 

 

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.5, 15:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Maricić Momcilo 24.06.2007. 15:00
2 Marković Sara 22.02.2008. 15:15
3 Mićić Andrej 05.10.2007. 15:30
4 Mihailović Branko 05.06.2008. 15:45
5 Milenković Luka 05.08.2007. 16:00
6 Milićević Kasija 03.04.2006. 16:15
7 Milošević Filip 15.11.2009. 16:30
8 Milošević Isidora 21.07.2007. 16:45
9 Marjanovic Milos 10.07.2007. 17:00
10 Milovanović Đurđa 03.01.2009. 17:15

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.6, 15:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Milovanović Marija 28.02.2008. 15:00
2 Milovanović Petra 04.06.2008. 15:15
3 Stojanović Milun 08.06.2006. 15:30
4 Marjanović Mina 22.08.2007. 15:45
5 Minov Gordana 09.05.2008. 16:00
6 Mitrović Helena 14.10.2007. 16:15
7 Mitrović Magdalena 21.06.2007. 16:30
8 Đačić Nataša 11.02.2009. 16:45
9 Nenadić Anja 14.09.2006. 17:00
10 Topalović Nikola 26.11.2007. 17:15

 

 

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.7, 15:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Nikolić Luka 05.11.2005. 15:00
2 Nikolić Sara 18.12.2007. 15:15
3 Nikolovski Sonja 23.12.2007. 15:30
4 Nisić Marija 29.11.2007. 15:45
5 Novaković Ana 11.06.2007. 16:00
6 Novaković Anđa 11.06.2007. 16:15
7 Obradović Mihailo 24.08.2007. 16:30
8 Papež Marija 08.02.2008. 16:45
9 Jakovljević Pavle 13.07.2006. 17:00
10 Milovanović Pavle 29.02.2008. 17:15

 

 

Subota , 26.03.2016.god.

Soba br.8, 15:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Pešić Dunja 20.01.2009. 15:00
2 Pešić Vojin 10.01.2009. 15:15
3 Pejkanović Marta 22.03.2006. 15:30
4 Perić Anja 11.12.2007. 15:45
5 Perica Nikolina 15.08.2007. 16:00
6 Joksimović Petar 05.08.2009. 16:15
7 Petrović Anđela 14.11.2008. 16:30
8 Petrović Hana 06.12.2008. 16:45
9 Popović Dušan 17.08.2005. 17:00
10 Popović Dušan 18.05.2007. 17:15

 

 

 

Nedelja, 27.03.2016.god.

Soba br.4, 09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Praizović Ognjen 19.02.2008. 09:00
2 Prečanica Dunja 13.12.2008. 09:15
3 Pupavac Nikita 10.06.2007. 09:30
4 Radić Novak 24.06.2008. 09:45
5 Radivojević Natalija 14.08.2008. 10:00
6 Radlović Popović Liran Luka 17.09.2008. 10:15
7 Radonjić Ana 24.09.2008. 10:30
8 Radovanović Lana 29.05.2007. 10:45
9 Radusin Ana 19.04.2008. 11:00
10 Radusinović Ognjan 30.06.2007. 11:15
11 Raičević Tamara 03.03.2008. 11:30
12 Rajičić Dušan 26.04.2007. 11:45

 

 

Nedelja, 27.03.2016.god.

Soba br.5, 09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Rakić Marta 19.04.2009. 09:00
2 Resanović Milutin 05.11.2007. 09:15
3 Savić Anja 28.01.2008. 09:30
4 Savić Tara 21.01.2009. 09:45
5 Simeunović Branko 17.01.2008. 10:00
6 Simonović Sara 26.04.2007. 10:15
7 Sovilj Nikola 08.11.2008. 10:30
8 Spasenović Branislav 18.10.2006. 10:45
9 Spasojević Magdalena 16.03.2008. 11:00
10 Stamenković Sasa 05.10.2007. 11:15
11 Stanisavljević Nikolina 28.12.2007. 11:30
12 Stanković Tara 18.09.2008. 11:45

 

Nedelja, 27.03.2016.god.

Soba br.6, 09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Stanković Vladimir 30.04.2007. 09:00
2 Stanojlović Dobrivoje 14.07.2009. 09:15
3 Simić Stefan   09:30
4 Stevanović Marija 14.02.2009. 09:45
5 Stošić Mihailo 14.03.2007. 10:00
6 Stošić Veljko 23.09.2008. 10:15
7 Stojadinović Ivana 31.10.2007. 10:30
8 Stojakov Dunja 15.04.2007. 10:45
9 Stojanović Djurdja 24.03.2008. 11:00
10 Rak Strahinja 06.12.2006. 11:15
11 Subota Sara 06.07.2007. 11:30
12 Subotić Jelena 26.02.2009. 11:45
13 Tanasijević Lana 26.07.2007. 12:00

 

Nedelja, 27.03.2016.god.

Soba br.7, 09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Tasić Aleksa 26.06.2008. 09:00
2 Lalovic Tatjana 08.06.2007. 09:15
3 Ilic Teodora 10.06.2007. 09:30
4 Tomić Tijana 23.09.2008. 09:45
5 Tomić Vukasin 05.12.2009. 10:00
6 Turudić Masa 17.09.2008. 10:15
7 Urošević Milena 10.04.2007. 10:30
8 Vasiljević Anja 24.03.2005. 10:45
9 Večernješ Andrej 14.07.2008. 11:00
10 Arsić Verica 23.04.2008. 11:15
11 Vitkovic Vuk 05.06.2008. 11:30
12 Vraneš Milica 11.08.2008. 11:45

 

Nedelja, 27.03.2016.god.

Soba br.8, 09:00 časova

Br Prezime i ime Datum rođenja vreme

polaganja

1 Vučević Dimitrije 29.01.2009. 09:00
 2 Vučković Ivona 17.12.2007. 09:15
  3 Vujaklija Nina 20.12.2006.   09:30
4 Vujičić Jovana 26.01.2008. 09:45
5 Vukašinović Teodora 24.04.2008. 10:00
6 Vuković Viktor 21.05.2007. 10:15
7 Vuletić Vukan 23.04.2008. 10:30
8 Vulović Tara 27.05.2006. 10:45
9 Zivković Elena 25.02.2009. 11:00
10 Zogović Anastasija 16.05.2007. 11:15
11 Zonjić Ida 12.11.2008. 11:30
12 Zorić Lana 13.06.2007. 11:45